Єдиний урок безпеки в межах проєкту ШОП

26 грудня у ХГ №19 Салтівського району для здобувачів освіти 1-4 класів за участю шкільного офіцера поліції, інспектора відділу зв'язку з громадськістю УПП в Харківській області ДПП Буренко Ольги Василівни було проведено Єдиний урок безпеки. Напередодні зимових канікул та новорічних свят дітям нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, заборону використання піротехнічних засобів; розповіли про дії при виявленні незнайомих підозрілих предметів; повторили алгоритм дій при сигналі "Повітряна тривога", згадали про вміст "тривожної валізи"; ґрунтовно розглянули правила дорожнього руху; наголосили на важливості дотримання правил безпеки в Інтернеті та правил безпечної поведінки біля водойм взимку; висвітлили питання відповідальності дітей за правопорушення.
Дякуємо організаторам заходу за цікаву змістовну зустріч!