Комунальний заклад

"Харківська гімназія № 19 Харківської міської ради"

Дата заснування: 1 січня 1936 рік
Адреса: м. Харків-61001
вул.Рижівська, 19
Тел. 725-15-05
725-15-04
Мова навчання: українська

СТАТУТ Комунального закладу

"Харківська гімназія № 19 Харківської міської ради"

(завантажити)

Основні напрямки роботи педагогічного колективу:

- особистісно-орієнтована модель освіти;

- розвиток україномовного освітнього та культурного простору;

- формування через освіту та сім’ю здорового способу життя учнів;

- комп’ютеризація навчання, інформатизація освітнього процесу;

- навчання дітей з підвищеними здібностями, розвиток їх обдарованості.

Харківська гімназія № 19 це:

- 12 загальноосвітніх класів;

- 311 яскравих, непосидючих, кмітливих і допитливих учнів;

- Дружний педагогічний колектив;

- Батьківський колектив однодумців і помічників.

В гімназії працюють гуртки: "Влучний стрілець", "Хоровий спів", "Хімія у побуті", "Моделювання іграшок-сувенірів", "Оздоровча гімнастика", "Основи комп'ютерної грамотності".

Педагогічний колектив налічує 30 вчителів: 24 з них з вищою освітою, 2- вчителя-методиста, мають звання старший учитель - 2, спеціалістів вищої категорії - 9, спеціалістів 1 категорії - 6, фахівців 2 категорії - 2, спеціалістів - 12.

В гімназії створюються всі умови для успішного творчого навчання, постійно удосконалюється матеріально-технічна база закладу освіти

Гімназія має різнобічні традиції. Тут навчались відомі люди міста, України. Серед них: народний артист України Борис Табаровский, співачка оперного театру Тамара Кулик, всесвітньо відомий хірург Олександр Зайцев, мікробіолог, профессор Масачусецького університету Валерій Шевченко, травматолог Валерій Тарасенко, олімпійский чемпіон Станіслав Забродский, чемпіонка світу по тэйквондо Тетяна Четверякова та інші.