КОДЕКС ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях

Дії цивільного населення в умовах надзвичайних ситуацій під час війни

Вижити в умовах збройного конфлікту

Буклет з пожежної безпеки

Дії в екстремальних ситуаціях

Методичні рекомендації "Питання кібербезпеки та особистого спілкування у віртуальному просторі"

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях

Документи щодо підготовки та проведення тренування з відпрацювання дій на випадок пожежі

Інструкція про заходи пожежної безпеки для працівників охорони

Спеціальний журнал обліку результатів протипожежних тренувань

Постанова КМУ від 28.03.2018 № 230 "Про внесення змін до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту"

Постанова КМУ від 30.10.2013 №841 "Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій"

Постанова КМУ від 26.06.2013 №444 "Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях"

Наказ МОН України від 21.11.2016 №1400 "Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту"

Небезпечні предмети

Все про мінну безпеку

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Телефон довіри (057) 737-13-59 ГУ МНС України в Харківській області 61013, Шевченко, 8