ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Підтримуючи ініціативу Харківського міського голови Геннадія Кернеса щодо святкування 75-ї річниці Перемоги та вшанування пам’яті воїнів Другої Світової війни, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 приєдналася до освітянської акції «Вахта пам’яті» на честь 75-ої річниці Великої Перемоги та визволення України від нацизму. В межах естафети пам’яті «Ми – нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!» здобувачі освіти ХЗОШ №19 взяли участь у дистанційних заходах, які було висвітлено на сайті закладу освіти.

Переможцями проведених дистанційних конкурсів стали:

у номінації «Мрії про Україну» - учениця 5-А класу Мартіросян Емілія та учениця 5-Б класу Батура Евеліна;

у конкурсі вітальних відеолистівок - учні 5-А класу Абраменко Іван і Янковський Іван, учень 6-А класу Єфімов Ігор, учні 5-Б класу Бицюк Ксенія, Кащавцева Дарина, Гасимов Орхан, Смбатян Артур, Гущин Данило та учениця 7-А класу Маркович Софія;

у конкурсі творчих робіт «Вітання на підвіконні» - учениця 2-А класу Кушнерьова Анна, педагог-організатор Ізотова О.Є. та учениця 10-А класу Ізотова Наталя;

у конкурсі творчих проектів «Пам’ять живе у кожній родині» - колектив 6-А класу.

у конкурсі творчих робіт "Шаную пам'ять своїх предків" - учень 9-А класу Лук'янчук Федір та учень 1-А класу Акопов Давид.

Безумовним лідером конкурсу малюнків «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» став учень 5-А класу Янковський Іван.

Щиро вітаємо наших яскравих зірочок!

Онлайн-екскурсія до Національного музею історії України у Другій Світовій війні

Відеогалерея малюнків "Пам'ятаємо! Перемагаємо!"

Спецвипуск шкільної газети "Вітаємо вас, ветерани!"

Відеоурок "Червоний мак власноруч до Дня Пам'яті та Примирення"

Конкурс творчих робіт "МРІЇ ПРО УКРАЇНУ". Робота учениці 5-А класу Мартіросян Емілії

Відеопривітання від учня 5-А класу Абраменка Івана "Пам'яті жити у віках!"

Відеопривітання від депутата Харківської міської ради Кудінова А.С., полковника у відставці Збройних Сил України, голови первинної ветеранської організації №101/2 Хохлюка В.І., ветерана Другої Світової Війни, учасника бойових дій Власова В.П., директора ХЗОШ №19 Булавінцевої О.М., педагога-організатора Ізотової О.Є. та учнів нашої школи з 75 річницею визволення України від нацистських загарбників.

Відеопривітання від членів шкільного самоврядування ЛІДЕР

Підтримуючи ініціативу Харківського міського голови Геннадія Кернеса, в рамках освітянської Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'', педагог-організатор ХЗОШ №19 Ізотова Ольга Євгенівна та її донька Наталя взяли участь у флешмобі "ВІТАННЯ НА ПІДВІКОННІ".Пишаємося нашими зірочками!

"ВІТАННЯ НА ПІДВІКОННІ" від учениці 2-А класу Кушнерьової Анни

З метою відзначення Дня пам’яті та примирення та 75 річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні у ХЗОШ №19 було проведено в дистанційному форматі УРОКИ ПАМ’ЯТІ.

Спільний творчий проект учнів та батьків 6-А класу "Пам’ять живе у кожній родині", реалізований за ініціативи класного керівника Лисициної Ольги Олегівни.

Електронний альбом ХЗОШ №19 на честь 75 річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Відеопривітання від учня 6-А класу Єфімова Ігора

Відеопривітання від учня 5-А класу Янковського Івана