Нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року»

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #19 пишається своїми учнями!
11 серпня 2022 року в актовій залі Адміністрації Салтівського району Харківської міської ради відбулося нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року», який проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова» з метою підтримки обдарованої молоді, відзначення вагомих досягнень молодих людей у різних сферах суспільного життя та нагородження найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності.
Церемонію нагородження провів голова Адміністрації Салтівського району м. Харкова Олексій Олександрович Топчій.
На районному етапі міського конкурсу «Молода людина року» Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області представляла учениця 10-А класу Косолапова Ксенія, срібна призерка Кубку Світу з бальних танців, бронзова призерка Чемпіонату України з бальних танців, багаторазова призерка міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.
Ксенія стала переможницею районного етапу міського конкурсу «Молода людина року – 2022» у номінації «Діяльність у невиробничій сфері».
Косолапову Ксенію нагороджено Грамотою Голови Адміністрації Салтівського району Харківської міської ради.
Хочемо подякувати батькам нашої зірочки!
Щиро вітаємо Ксенію і бажаємо їй подальших успіхів та перемог!