Проект «Шкільний офіцер поліції»

Програма просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція» спрямована на формування в учнів правослухняної поведінки, запобігання конфліктів і правопорушень. Мета програми – проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді ; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.

20 лютого 2019 року шкільний офіцер, старший лейтенант поліції Синєгібський Микита Юрійович, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, провів лекцію на тему "Булінг" у 8 класі.

/Files/images/proforientatsiya/9.jpg/Files/images/proforientatsiya/8.jpg