Круглий стіл "Здоровий спосіб життя"

В рамках співпраці ХЗОШ № 19 та ветеранської організації нашого мікрорайону Московського району, було проведено круглий стіл "Здоровий спосіб життя", на якому висвітлювались питання правильного харчування, важливості заняття фізичною культурою, впливу культури та моральних цінностей на психічне здоров'я людини похилого віку.

На круглому столі виступали не тільки голови первинних організацій інших районів міста, а й запрошені гості: Кудинов Андрій Сергійович, депутат Харківської міської ради, Кулик Тетяна Віталіївна, головний лікар Харківської міської поліклініки № 20.

Учні школи привітали учасників круглого столу концертом.

Регіональна телекомпанія "7 канал" не тільки висвітила події круглого столу, а й взяла інтерв'ю у найстарішого ветерана, який поділився своїм рецептом довголіття.

/Files/images/krugliy_stl_veterani_2018/17.jpg

/Files/images/krugliy_stl_veterani_2018/18.jpg