Конкурс творчих робіт «Мрії про Україну»

23 лютого 2018 року відбулося нагородження переможців минулорічного конкурсу творчих робіт «Мрії про Україну». 14 школярів закладів загальної середньої освіти Московського району № 19, 25, 42, 43, 56, 139, 142, 144 були нагороджені Грамотами та збірками «Мрії про Україну».

Серед нагороджених переможців літературного конкурсу була наша учениця 7-А класу Ветлугіна В.

/Files/images/voleybol/viber image.jpg

Загальне керівництво та координацію проведення здійснювала Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради. Мета конкурсу – виховання у підростаючого покоління патріотизму, любові до України, громадянської свідомості та відповідальності за долю Батьківщини.

/Files/images/dent_svvalentina/3.jpg