Курс "Природничі науки" ще раз обговорять

Міністерство освіти і науки України спільно з освітньою платформою EdEra проведуть додаткове публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів. Про це повідомили у прес-службі відомства.

У Міносвіти повідомляють, що додаткове обговорення покликане ознайомити громадськість з інтегрованими курсами для 10-11 класів, які передбачені Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Передбачається, що курси будуть запроваджуватись з 2018/19 навчального року в пілотному режимі – у разі бажання та за вибором школи, як передбачено наказом МОН «Про типові навчальні плани для учнів 10-11 класів ЗНЗ».