Круглий стіл з питань профілактики злочинності та пропаганди здорового способу життя

З метою правової освіти учнів, за підтримки районного управління освіти 12 квітня 2017 року на базі ЗОШ №19 проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Участь у круглому столі брали голова громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Міславська І.Б., провідний спеціаліст - юрисконсульт Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова Сліпченко Т.І., провідний фахівець Харківського міського центру зайнятості Самойлова Д.В., лікар-нарколог КЗОЗ ОНД Шпаченко В.М.. і 80 учнів 7-10 класів ХЗОШ №19.

/Files/photogallery/2 круглій стол.jpg