Відкриття Класу безпеки

18 січня 2024 року відбулося відкриття Класу безпеки в комунальному закладі "Харківська гімназія № 19 Харківської міської ради" за участі провідного інспектора ВЗНС по Салтівському району ХМТГ Харківського району Управління ГУ ДСНС України Харківської області Строколіса Юрія Миколайовича.
Основною метою проєкту "Клас безпеки" є навчання дітей основам безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, надання долікарської допомоги та алгоритму дій в умовах надзвичайних ситуацій.
На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни.
Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.