Тренінг за темою "Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я" ГО#GoGlobal

12 січня 2024 року в межах реалізації соціального проєкту ГО «ГЛОБАЛ» «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл» практичним психологом Сушко А.О. було проведено тренінг за темою "Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я" для освітян ХГ №19.
В ході зустрічі учасники ознайомилися зі складовими концепції школи, чутливої до психічного здоров’я; розглянули наявні в українській освітній практиці матеріали, які можуть бути використані на етапі становлення та розвитку школи такого формату, та окреслили потенційні рішення, які можна використовувати у діяльності вже сьогодні з метою покращення психічного добробуту всіх учасників освітнього процесу.
Дякуємо Анастасії Олегівні за цікавий змістовний захід!