ПЛАН РОБОТИ РАДИ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ

ХГ №19 на 2023/2024 навчальний рік

Мета:попередження протиправної поведінки учнів гімназії, профілактика куріння та вживання алкогольних, токсичних і наркотичних речовин, профілактика травматизму, аморальної поведінки батьків і учнів, попередження безпритульності і бездоглядності дітей.

№ з/п Тематика засідань Термін проведення Відповідальний
1 Про затвердження плану роботи Ради профілактики правопорушень на 2023/2024 навчальний рік. Про роботу щодо профілактики булінгу, про зміст Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 №145. Про роботу щодо запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії (лист МОН від 25.03.2022 №1/3663-22 «Щодо запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії»). Про хід Всеукраїнського рейду «Урок». Аналіз охоплення освітою дітей шкільного віку, що проживають у мікрорайоні школи. Вересень Голова Ради профілактики Булавінцева О.М. Коваленко Т.О.
2 Про зайнятість у позаурочний час учнів, що потребують особливого педагогічного контролю та дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Про стан роботи щодо протидії булінгу в освітньому середовищі. Про стан роботи з питань протидії наркоманії. Про стан роботи щодо виконання заходів програми «Стоп насильству». Жовтень Булавінцева О.М Коваленко Т.О. класні керівники Соціальний педагог
3 Про законодавство в галузі профілактики правопорушень і злочинності серед підлітків. Про підготовку до Всеукраїнського тижня права Про проведення тижня «За здоровий спосіб життя» Листопад Коваленко Т.О. Соціальний педагог
4 Про стан роботи щодо протидії булінгу в освітньому середовищі. Про якість профілактичної роботи щодо захисту дітей від усіх форм насильства в умовах воєнного стану. Про підготовку до проведення Місячника правової освіти. Про роботу шкільної служби порозуміння. Про підсумки Всеукраїнського тижня права. Грудень Соціальний педагог Коваленко Т.О. Практичний психолог
5 Про аналіз роботи щодо профілактики правопорушень та злочинності у І семестрі 2023/2024 н.р. Про роботу щодо запобігання булінгу, расизму та ксенофобії. Аналіз стану злочинності в Салтівському районі за 2023 рік. Про стан роботи з питань протидії наркоманії. Про стан роботи щодо запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії. Січень Коваленко Т.О. Булавінцева О.М. Соціальний педагог
6 Інформація класних керівників про стан роботи щодо зміцнення дисципліни та профілактики правопорушень. Про підсумки роботи школи у 2023 році з ССД, сектором Салтівського відділу поліції (м.Харків) Головного управління Національної поліції в Харківській області, громадськими організаціями з питань попередження правопорушень і злочинності, запобігання дитячій бездоглядності. Про роботу класних керівників щодо вчасного виявлення фактів знущання над підлітками, бійок тощо. Про результати проведення місячника правового виховання. Лютий Класні керівники Коваленко Т.О. Булавінцева О.М., класні керівники Михайлов О.В.
7 Про організацію роботи з учнями, що потребують особливого педагогічного контролю та дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Про стан роботи з питань протидії наркоманії, токсикоманії, незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин. Про роботу щодо запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії. Березень Соціальний педагог Коваленко Т.О.
8 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей ВШО та СЖО в літній період. Про підсумки районних профілактичних рейдів «Підліток у мікрорайоні» Про зайнятість учнів у позаурочний час. Про стан роботи щодо протидії булінгу в освітньому середовищі. Квітень Соціальний педагог Соціальний педагог
9 Аналіз роботи Ради профілактики правопорушень за 2023/2024 н.р. Про планування роботи Ради профілактики правопорушень на 2024/2025 н.р. Про підсумки профорієнтаційної роботи з дітьми підоблікових категорій. Травень Булавінцева О.М. Коваленко Т.О. Соціальний педагог

Детский алкоголизм