Сім’я-перший і найголовніший осередок суспільства. Саме з неї починається формування понять «Батьківщина», «мала батьківщина». Тому з метою виховання поваги до своєї сім’ї, гордості за свою родину, формування понять сімейної історії, сімейних традицій проводимо позакласні заходи з батьками, виконуємо колективні поробки до конкурсів «Замість ялинки різдвяний вінок», «Пасхальний вернісаж» та ін. Долучаємо батьків і до участі в позакласних заходах: «Новорічна казка», «Масляна»,«Свято Осені», «Свято мами», «День здоров’я», «Традиції національної кухні», «Тато, мама, я - спортивна ми сім’я» тощо.
Одним із основних компонентів патріотичного виховання підростаючого покоління є фізична культура. У процесі фізичного удосконалення розвиваються особистісні якості, формуються моральні і психологічні основи особистості. Тому і на уроках фізичної культури, і в позакласний час велика увага приділяється фізичному вихованню.
Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі.
Під час заходів з вшанування українських народних традицій, навчаємось поваги до рідної мови, народної спадщини, яка формувалась багато століть.
Стали незмінною традицією нашої школи і виховні години, присвячені державним святам, визначним подіям історії нашої країни.
Вшановуючи День захисника України, ми щорічно дізнаємося нового про славетні подвиги козаків, устрій і незмінні правила честі козацького братства, граємо в ігри, змагаємося, інсценізуємо картини сивої давнини, відвідуємо музеї чи здійснюємо віртуальні подорожі до найвідоміших музеїв країни.
У День Соборності України виготовляємо символи єдності країни, присвячуємо цій визначній події вірші, пісні, долучаємося до культурної та історичної спадщини свого народу.
У День пам’яті Героїв Небесної Сотні ми вшановуємо пам’ять борців за правду та прекрасне наше майбутнє хвилиною мовчання, віршами, символами пам’яті. Також традицією стали зустрічі із військовими, які розповідають про бойові і мирні сторінки сьогодення.
Малюнки про мирне життя і щасливе дитинство, про спокій і дружбу на всій планеті, червоні маки як символ пам’яті, розповіді прадідусів та прабабусь про тяжкі часи війни і велике примирення, що святкуємо тепер ми, про пам’ять, що має жити вічно в наших серцях – все це незмінні атрибути Дня па́м'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в кожному класі нашої школи кожного року.
Сподіваємось, що добрі справи нашого рою «Орлята» впливатимуть на наше подальше почесне перебування в козацькій родині та вихованню справжніх нащадків козацького роду.
Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.