/Files/images/лидер2.jpeg

Шановні батьки!!! Адміністрація ХЗОШ №19 повідомляє, що на базі ХЗОШ №19 буде працювати дитячий табір з денним перебуванням "Лідер"!!! Запрошуємо всіх бажаючих до нашого табору!!!

Кожне літо у нашій школі розпочинається з роботи літнього дитячого оздоровчого табору "Лідер". Вона поєднується з навчальною практикою з різних предметів.

Для дітей це чудова нагода оздоровитись і дізнатись щось новеньке чи упорядкувати свої знання.

Кожен день розпланований з ранку до обіду. Тут і практика, і спортивні змагання, і екскурсії. Кожен знайде те, що йому довподоби.

Дітям, які перебувають на відпочинку в таборі, організовано безкоштовне харчування, змістовне дозвілля, проведення заходів, спрямованих на виховання національної свідомості, відродження національних традицій, залучення дітей до вивчення історії та культури рідного краю: походи у театри, музеї, на виставки тощо.

Постійно проводяться спортивні заходи, естафети, „Веселі старти”, змагання з ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол). Переможці отримають цінні подарунки.

З повагою, адміністрація ХЗОШ №19

/Files/images/razdeliteli/86163227_77666095.gif