20 квітня - День вдячності волонтерам

Щороку у цей день, 20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.
Метою Дня вдячності волонтерам є привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу армії, людям, які опинились в скрутному положенні, дітям, тваринам.
В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові цю потужну силу, що здатна об’єднувати, організовуватись, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів нашої держави. Волонтерських дух охопив значну частину населення, навіть малі діти долучилися до волонтерської діяльності.
Багато наших учнів, батьків, вчителів є волонтерами. Ми щиро вдячні та пишаємося тими, хто своєю небайдужістю наближає Перемогу!
Разом до Перемоги!