Участь в онлайн заході "Школа проєктів"

Для реалізації творчого потенціалу майбутніх менеджерів та економістів ХНЕУ ім. С. Кузнеця підтримує комунікації зі школярами у дистанційному форматі, організовуючи онлайн зустрічі з викладачами закладу, об’єднані в межах заходу «Школа Проєктів», до участі в якому долучилися і учні нашої школи.
12 квітня вони прослухали лекцію «Правове забезпечення волонтерської діяльності. Організаційні форми здійснення волонтерської діяльності», яку проводив к. е. н., доцент ХНЕУ ім. С. Кузнеця Брусільцева Ганна.
На лекції розглядалися питання, пов’язані з історією волонтерства, правовим забезпеченням волонтерів, а також організацією волонтерських проєктів.