Oнлайн зустріч учнів 3-5 класів з ШОП

21.03.2023 відбулась онлайн зустріч учнів 3-5 класів ХЗОШ № 19 та КЗ"ХЗОШ № 30" з інспекторами Управління патрульної поліції в Харківській області Клименком Д.В. та Мамоненком М.С.
Шкільні офіцери поліції нагадали учням про поведінку під час сигналу "Повітряна тривога", розповіли про безпечні укриття, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів, про заборону фото та відеозйомки об'єктів критичної інфраструктури та військових об'єктів, про необхідність контролювати інформацію, яку діти пишуть чи говорять. Звернули увагу школярів на необхідність дотримання правил дорожнього руху, носіння світловідбиваючих елементів у темний час доби, дотримання правил поведінки з незнайомими особами, вдома, в соціальних мережах, відповіли на запитання учнів.