Участь у флешмобі "Нас єднають думки Кобзаря" до річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка

Сьогодні, 9 березня виповнюється 209 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка!
Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі своєї жертовної любові до свого народу. Він, як ніхто зі світових письменників до нього, зумів найглибше і найдосконаліше розкрити багатий внутрішній світ простої людини, її душу, осмислити минуле, сучасне й майбутнє свого народу! І кожне десятиліття, кожен рік найновішої української історії засвідчують нам велику істину цих слів!
Учні нашої школи: Пастухов Нікіта та Скіданова Анастасія - вшанували Великого Кобзаря зробивши ома́ж (від фр. hommage — «вдячність, шана») в мистецтві — робота-наслідування і жест поваги великому художнику!