Зустріч 8-х класів зі шкільним офіцером поліції

28 лютого 2023 року в рамках проєкту «Шкільний офіцер поліції» відбулася зустріч учнів 8-х класів ХЗОШ №19 та 6-х класів ХЗОШ № 25 з офіцером патрульної поліції Мамоненко М.С. Проведено онлайн-заняття «Безпека дитини в умовах воєнного часу», на якому обговорювалися правила поведінки дітей під час повітряної тривоги, вдома, в укриттях, з вибухонебезпечними предметами. Микита Сергійович наголосив на тому, як діяти під час обстрілів та вибухів, нагадали про правила дорожнього руху як під час світлого часу доби, так і ввечері. Дав чіткі інструкції дій під час обстрілу, в тому числі, якщо обстріл почався, коли ви на вулиці. Порекомендував безпечні місця, та нагадав, які місця не є укриттям та не несе безпеки.