Цьогоріч учні 9-х класів не складатимуть державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що цьогоріч учні 9-х класів не складатимуть державну підсумкову атестацію за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. Як повідомили у прес-службі МОН, відповідне роз'яснення надається у зв'язку численними зверненнями учнів та їхніх батьків щодо проходження державної підсумкової атестації в формі ЗНО у 9-му класі. Читайте також В Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО У МОН зазначили, що у 2019 році державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. «Учні 9-х класів, як і в попередні роки, складатимуть ДПА у письмовій формі (не в формі ЗНО)», - йдеться у повідомленні. У МОН нагадали, що запуск ЗНО в 9-му класі планується до старту старшої профільної школи Нової української школи - орієнтовно після 2026-2027 навчального року.