Відвідування учнями нашої школи Дня відкритих дверей у Національному університеті цивільного захисту України

Старшокласники нашої школи відвідали День відкритих дверей у Національному університеті цивільногр захисту.

Фахівці, курсанти та студенти навчального закладу провели показові заняття з відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів; провели саморятування з 4-го поверху пожежної навчальної вежі; транспортували постраждалих в умовах складного рельєфу та під час подолання водних перешкод; а також продемонстрували роботу ланки газодимозахисної служби у зоні задимлення.

Гості заходу мали можливість ознайомитись із аварійно-рятувальною технікою, навчально-матеріальною базою університету та посмакували польову кашу.

/Files/images/akti/14.jpg

/Files/images/akti/11.jpg