Літній табір при НТУ "ХПІ" STEMPCAMP

4 червня 2018 року, вперше у Харківському регіоні НТУ «ХПІ» відкрив інтенсивну літню школу STEMCamp School. Слухачами стали 100 школярів м. Харкова та області. Протягом 10 днів вони прослухають лекції, візьмуть участь у лабораторних роботах і майстер-класах за п’ятьма різними напрямками: фізика, хімія, екологія, енергетика та інженерне проектування. Наприкінці навчання школярі презентують власні розроблені проекти. Серед почесних гостей церемонії відкриття STEMCamp School — ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол, вчені вишу, представники Харківської облдержадміністрації.

Нікіту Бантюкова учня нашої школи було відібрано серед багатьох учнів Харкова та зараховано до 100 дітей, які отримали можливість відвідувати літній табір при НТУ "ХПІ" STEMPCAMP.

/Files/images/ltny_tabr_pri_ntu_hp_STEMPCAMP/1.jpg

/Files/images/ltny_tabr_pri_ntu_hp_STEMPCAMP/2.jpg