Свято Останнього дзвоника 2018

Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Для них це справжне, і тільки їхнє свято. Але для всіх інших школярів - не перше і не останне, але дуже значне.

Цьогоріч стіни рідної школи залишили 19 випускників. Директор школи С.О.Федяй прочитав привітання Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Геннадій Адольфович побажав випускникам удачі, всім дітям - гарного літнього відпочинку. І миру нам усім. Попереду їх очікують зміни у житті, але перш за все, треба сказати «дякую» вчителям та батькам, тим, хто вклав у них своє серце та свої знання. Тож хочеться побажати випускникам успіхів та наполегливості. Життя не завжди є справедливим, але якщо докладати зусиль – то можна досягнути мети. Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!

А всіх інших школярів очікує літо. Хочеться, щоб воно було цікавим, змістовним і оздоровчим. .Чекаємо наших діток 1 вересня !/Files/images/ostannyiy_dzvonik_2018/49.jpg

/Files/images/ostannyiy_dzvonik_2018/48.jpg

/Files/images/ostannyiy_dzvonik_2018/13.jpg