Розпочато реалізацію проекту «Шкільний офіцер поліції»

На виконання положень Угоди про партнерство між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством освіти та науки України від 29.02.2016 року Департаментом патрульної поліції та Департаментом освіти Харківської міської ради започатковано експериментальну модель співробітництва поліції і закладів загальної середньої освіти «Шкільний офіцер поліції»: управління патрульної поліції в Харківській області ДПП призначило шкільних офіцерів поліції до кожного закладу. Відтепер співробітники поліції будуть присутні у закладах освіти відповідно до графіка, який розміщуватиметься у школі на відповідному стенді, та за викликами для здійснення індивідуально-профілактичної роботи серед учнів. У межах програми співробітники патрульної поліції надаватимуть підтримку шкільній спільноті, що включає учнів, батьків, працівників закладу освіти, щодо подій, які трапилися у школах під час занять. Крім того, вони проводитимуть заняття за темами законодавства та безпеки, а також будуть забезпечувати інформаційну підтримку. Шкільні офіцери поліції тісно співпрацюватимуть із сім’ями та школою з метою вирішення інцидентів на користь учнів. Модель спрямована на підвищення безпеки та попередження злочинності у наших шкільних громадах.

З 04.04.2018 року реалізація цього проекту розпочалася у ЗЗСО Московського району.