8 квітня у школі пройшли навчання за програмою Дня цивільного захисту. День розпочався організаційною лінійкою, на якій було оголошено план проведення заходів з цивільного захисту. Були проведені тематичні класні години за тематикою протипожежної безпеки. Протягом наступних двох годин учні 2-11 класів взяли участь у квесті "Протипожежна безпека". Під час проходження етапів діти продемонстрували навички надання першої допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації, користування первинними засобами захисту - протигазом, респіратором, знання правил протипожежної безпеки тощо. Старшокласники зустрілися з офіцерами відділень комплектування Московського РВК, ст.лейтенантом Яковлєвим І.В. та Комінтернівського ОРВК , лейтенантом Кривулею Д.Л., які відповіли на численні запитання юнаків щодо призову та контрактної служби у збройних силах України.

Кульмінацією Дня цивільного захисту стало відпрацювання евакуації з приміщення школи, демонстрація пожежної техніки та ліквідація умовної пожежі.

Насичена програма заходу стала можливою за сприяння працівників18_ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області і особисто провідному фахівцю частини, майору служби цивільного захисту Черних А.А.