Відкрита бібліотека, або шкільний буккросинг!

/Files/images/01_knigi.jpg

Буккросинг — це процес вивільнення книги.

Таке ви можете побачити не в кожній школі, а у нас є!

Відкрита бібліотека існує в нашій школі з 2011 року.

/Files/images/01_Вiдкрита_бiблiотека._Принципи_дii..jpg Це своєрідний шкільний буккросинг, для якого відведено велику нову шафу в коридорі навпроти бібліотеки.
Наявність відкритої бібліотеки означає, що знайти цікаву книжку для дозвілля можна навіть не заходячи в шкільну бібліотеку. Така бібліотека дуже популярна серед учнів школи.
Наразі фонд відкритої бібліотеки складає понад 200 книг, які приносять і вчителі,
й учні. Батьки також підтримують цю акцію. І фонд цієї бібліотеки постійно оновлюється.
Звичайно, є певні правила користування відкритою бібліотекою:
  • Для того, щоб вперше взяти книгу з фонду, потрібно принести свою книгу.
  • Кожна наступна книга замінюється на прочитану.
  • Обов’язково повертайте книгу для подальшого використання.

/Files/images/021_bibl.jpg

Більше про буккроссинг, дещо з історії буккросингу та про розвиток буккросингу в Україні можна дізнатися на сайті:

/Files/images/49571_original.jpg Цікава книжка — цікаве дозвілля!

Долучайтеся
до нашого шкільного буккросингу!