/Files/images/biblioteka/8.jpg

Правила користування бібліотекою

Порядок користування абонементом та читальною залою бібліотеки:

1. Бібліотека обслуговує користувачів на абонементі, та у читальній залі. 2. Учні записуються до бібліотеки в груповому (класи), або в індивідуальному порядку.

3. Термін користування документами, які видаються на абонемент, не більше 15 днів. Кількість примірників, які видаються на абонемент, не більше 5 екземплярів.

4. У разі необхідності, термін використання може бути продовжений, якщо на видання немає попиту з боку інших користувачів, або скорочений, якщо видання користується попитом.

5. Кількість документів, які видаються в читальній залі, не обмежена.

/Files/images/biblioteka/10.jpg

Робота за комп’ютером

До роботи з комп’ютерною технікою допускаються користувачі бібліотеки, які можуть самостійно працювати в операційній системі “WINDOWS” та мережі Інтернет.

Доступ користувачів до мережі Інтернет безкоштовний. Використовувати Інтернет-місце дозволяється тільки для навчальних потреб.

Користувач має право:

Одержувати консультацію у бібліотекаря з питань пошуку інформації; Копіювати інформацію з Інтернету на власні диски та флеш-носії.

Користувач зобов’язаний:

Дбайливо відноситись до комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення; Повідомляти бібліотекаря про недоліки і порушення, що виникли.

Забороняється:

- Перебувати на робочому місці більше ніж 2 учні;
- Виключати або перезавантажувати комп’ютер;
- Підключатись до мережевних комп’ютерних ігор;
- Заважати іншим користувачам, створювати конфліктні ситуації.

У разі порушення правил користування комп’ютерною технікою та Інтернетом бібліотекар має право припинити надання послуг.

Права та обов’язки користувачів:

/Files/images/biblioteka/7.jpg

Користувач має право:

1. Безкоштовно користуватись бібліотечно-інформаційними послугами.

2. Одержувати повну інформацію про склад фонду бібліотеки та доступу до нього.

3. Отримувати у тимчасове користування необхідні документи з фонду біб-ки, користуватися послугами МБА.

4. Отримувати бібліотечно-бібліографічні знання, навички та вміння самостійного користування бібліотекою (інформацією).

5. Брати участь у заходах, що їх проводить бібліотека.

6. Обиратися до бібліотечної ради, надавати практичну допомогу бібліотеці.

7. Вимагати дотримання конфіденційності щодо даних про нього та переліку

документів, якими він користується.

8. Подавати адміністрації ЗНЗ зауваження, пропозиції щодо роботи бібліотеки.

Користувач зобов’язаний:

1. Дотримуватись правил користування бібліотекою.

2. У разі запису до бібліотеки треба надати необхідні відомості про себе для заповнення читацького формуляра.

3. Дбайливо ставитись до документів, отриманих з фондів бібліотеки: не псувати, не робити позначок, підкреслювань, не виривати й не загинати сторінки.

4. Повертати документи не пізніше встановленого терміну.

5. Не виносити з приміщення бібліотеки документи, які не зафіксовані в читацькому формулярі.

6. У разі вибуття з ЗНЗ повернути до бібліотеки документи, що числяться за користувачем.

/Files/images/biblioteka/14.jpg