Нові книжки в бібліотеці!

"Зупинись на хвилинку, подивись на новинку!"

Завітайте до бібліотеки переглянути новинки!

Книга Романа Романишина та Андрія Лесів "Війна, що змінила Рондо"

/Files/images/Новая папка/vijna_rondo.png«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, але торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й з самим собою) про те, що діється нині в країні чи десь у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.

Книга Тірца Атар "Від війни плачуть"

/Files/images/Новая папка/vid_vijnu_plachyt.png«Від війни плачуть» - так називається ця невеличка книжка. Так, від війни плачуть. Це, здається, найточніше визначення того, що таке війна. Ці вірші написала ізраїльська поетеса Тірца Атар - дуже особлива, тонка і вразлива натура. Колись давно написала, в середині 70-х. І не про наші, звісно, реалії - а про їхні, бо там війна вже так давно вросла в звичайне життя людей. Аж моторошно, які ці вірші - від імені семирічної єврейської дівчинки - суголосні з нашою реальністю. Їх переклала з івриту Аня Хромова, а Катерина Садовщук створила ілюстрації. І вірші, і малюнки пронизують.

Книга Сашка Дерманського "Чудове чудовисько"

/Files/images/Новая папка/img439_cr_4 (1).jpgУ новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива...

Книга Роальда Дал "Чарлі і шоколадна фабрика"

/Files/images/Новая папка/53225_28767120.jpgУсім шанувальникам творчості суперпопулярної Джоан Роулінг, без сумніву, буде цікаво познайомитися з цією книгою, автора якої, Роальда Дала, прийнято вважати «літературним батьком» знаменитої письменниці. Хоча, можливо, цей сюжет вам вже знайомий, адже «Чарлі і шоколадна фабрика» - найпопулярніша книга Дала. На бідного хлопчика, який на кожен день народження отримував в подарунок лише маленький шоколадний батончик, чекає дивна пригода, адже його доброта є прикладом для інших, а добро завжди отримує свою нагороду.

Акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці!"