Шкільна бібліотека завжди у вирії шкільних подій!

/Files/images/01_hello_html_m27c4983c.jpg
Її робота нерозривно пов'язана з освітнім процесом у школі й покликана прищеплювати любов до читання й книги як засобу виховання навчальних і життєвих навичок учнів, пояснення духовних і моральних цінностей життя.
Звичайно, основним інструментом тут є книга, літературний твір, літературні герої, а також літературні події.
І тут безмежний простір для творчості!

/Files/images/00_3 НУШ 2019-11-28_12-44-29.jpg /Files/images/00_Захiд_у_1-му_класi__Я_маю_право._24.10.19..jpg Виховна бібліотечна година - Активний мікрофон "Я маю право"

/Files/images/Захiд_в_обласнiй_бiблiотецi_присвячений_тижню_права._05.12.19_(2).jpg
Захід в обласній бібліотеці, присвячений Дню права

/Files/images/00_Розглядаeмо_новi_надходження..jpg
Розглядаємо нові надходження

/Files/images/00_Улюбленi_героi_казок._Пiсля_заходу_у_3-му_класi._02.12.19.jpg
Захід "Улюблені герої казок. Читаємо і малюємо"

/Files/images/00_квест1.jpg /Files/images/00_квест2.jpg Бібліотечний квест "Подорож українською казкою"

/Files/images/00_квест3.jpg
Біологічний квест "Знайомі незнайомці"

/Files/images/00_Ніч перед Різдвом.jpg /Files/images/00_ревю.jpg Бібліотечне ревю "Ніч перед Різдвом". У виставі брали участь учні 5-9 класів. І це було дуже цікаво і феєрично!

Заключний етап конкурсу бібліотекарів Салтівського району

28 лютого на базі нашої школи пройшов заключний етап конкурсу бібліотекарів Салтівського району, в якому представили до уваги свої презентації п'ять учасників. Наш бібліотекар, Лисицина Ольга Олеговна, достойно виступила з презентацією "Модель шкільної бібліотеки". Вона продемонструвала, якою може і повинна бути сучасна бібліотека - цікавою, пізнавальною та розвиваючою для сучасних школярів. Також вона розповіла про шкільну виставу "Вечори на хуторі біля Диканьки", у якій брали участь учні 5-9 класів під керівництвом педагога організатора Бурлуцької Ольги Володимирівни. Вказала на те, що декорації для спектаклю були зроблені власноруч.

Захід пройшов у легкій невимушеній атмосфері співпраці!
Ми завжди раді гостям!

Національна бібліотека України для дітей та

Харківська обласна бібліотека для дітей

запрошують дітей та дорослих приєднатися до участі у марафоні

«Єднаймо душі словом Кобзаря!»

з нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка

14 квiтня 2020 року наш бібліотекар Лисицина О.О. взяла участь в онлайн конференцiї шкiльних бiблiотекарів закладів освіти Салтівського району. Тема конференцiї: «Впровадження нових форм роботи шкiльних бiблiотекарів пiд час карантину»

/Files/images/_mn-ms_zolota_osn_/изображение_viber_2020-04-14_20-36-35.jpg