Щоб зробити навчання цікавим і корисним, невтомні винахідники вигадали ЛЕПБУК!

/Files/images/001_лепбук.jpg
Наша перемога на міському конкурсі лепбуків!

/Files/images/01_книжка.jpg Термін «лепбук» (з англійської «lapbook» – книга на колінах) вперше використала у своїй домашній школі мати та письменниця з Вірджинії ТемміДабі. Вона узагальнила досвід використання різноманітних міні-книг, автором створення яких була Діна Зайк ще у вісімдесятих роках минулого сторіччя. Саме Діна Зайк запропонувала використовувати так звані foldables – cкладені аркуші паперу, для легкого та ненав'язливого запам'ятовування інформації дітьми.
/Files/images/01_книжка.jpg Автор детально описала у своїй книзі різні способи їх створення. Використання таких складених різними способами аркушів паперу або, як ми їх зараз називаємо, «міні-книги», давало можливість дітям, працюючи над їх виготовленням, швидко та надовго запам'ятовувати потрібну інформацію.
Ця техніка широко застосовувалась у домашніх школах усього світу.
/Files/images/01_книжка.jpg Таммі Даббі зі свого боку запропонувала вкласти ці міні-книжки
в одну оригінально оформлену папку. Автор назвала цю саморобну книгу так, тому що вся робота відображається у «книзі», яка може розташуватись на колінах у дитини. Звичайно, американці не винайшли велосипед, адже подібні книжки або книжки-іграшки були завжди, але завдяки американським домашнім школам, лепбук виділився в окремий жанр. Лепбук при такому навчанні є фінальним етапом вивчення певної теми. Тобто учень, вивчивши тему, оформлює отримані знання
у вигляді лепбука, куди вміщує все, про що він дізнався.
/Files/images/01_книжка.jpg Отже, лепбук – це книга або папка будь-якої форми та з будь-якої теми, з вкладеними у неї оформленими в оригінальний спосіб різноманітними міні-книжками, віконечками, малюнками, іграми. Як і інші цікаві інновації, він був підхоплений матусями, вихователями, вчителями всього світу та досить вдало ними використовується під час навчання у звичайних та домашніх школах.

Створення ЛЕПБУКу учнями 6-А класу

/Files/images/biblioteka/39.jpg/Files/images/biblioteka/изображение_viber_2019-11-28_10-45-12.jpg